Avrupa Kozmetik Vajinal Cerrahi Bilimsel Komite Üyesi

0212 660 88 46

0533 136 39 80

0538 274 14 13

Avrupa Kozmetik Vajinal

Cerrahi Sertifikası

0212 660 88 46
0533 136 39 80
0538 274 14 13


Himenoplasti ( Himenorafi ) Çeşitleri - Kızlık Zarı Dikimi Çeşitleri

1) Geçici himenoplasti :

Genellikle düğünden en erken 7-10 gün öncesine kadar yapılabilir. Burada daha önceden yırtılmış kızlık zarının yeniden onarılması söz konusudur..Yırtılan kısımlar yeniden karşı karşıya getirilerek yeniden dikilir..Eğer kısa süre içinde bir beraberlik olmazsa kullanılan iplikler ten rengindedir ve kendi kendine yaklaşık 20 günde emilir. Kızlık zarı dikilmeden önceki haline gelir daha önce de belirttiğimiz yapısından dolayı . O nedenle cinsel birliktelik uzun bir zaman sonra olacaksa kalıcı kızlık zarı dikilmesi önerilir. Dikişler genellikle dışarıdan görülmeyecek şekilde konulur..

2) Kalıcı himenoplasti :      

Bu işin uzmanları tarafından vajen dokusundan yeni bir kızlık zarı oluşturulması ile yapılır. Aylar hatta yıllar sonra bile birliktelik söz konusu olduğunda kanama oluşur. Hijyene dikkat edilmesi oluşabilecek komplikasyonları en aza indirir.

Operasyonlardan kısa bir süre sonra normal hayata devam edilebilir. Yatak istirahatine gerek olmaz. Bir hafta süre ile doktorun uygun gördüğü antibiyotik ve ağrı kesiciyi , gerekirse lokal antisptiği ve pomad kullanılmalı daha sonra da kontrole gelinmelidir. Bu arada zorlayıcı hareketlerde bulunmamalı, vagen girişi hiçbir şekilde kurcalanmamalıdır. Himenoplasti genellikle güvenilir komplikasyonu nadir bir ameliyattır, cok hafif yanma ve şişlik, ödem oluşursa da birkaç gün içinde geçer, operasyon sonrasında pek ağrı duyulmaz..

Eğer genel anestezi ile yapılırsa en geç 1 saat içinde hasta evine gidebilir hastanede yatması gerekmez. Normal hayatına devam edebilir.. Eğer genelanestezi ile yapılması isteniyorsa en az 4-5 saat su da dahil içilmemesi ve yemek yenilmemesi gerekmektedir. Sigara da içilmemelidir. Aksi takdirde anestezinin etkisinde uyurken yenilen ve içilen gıdalar hastanın akciğerlerine kaçarak ciddi hayati komplikasyonlara neden olabilir. Yemek yeme işlemi operasyondan yaklaşık 20 - 30 dakika sonra yapılabilir.

Ancak işlem lokal anestezi ile yapılacaksa aç olunmasına gerek yoktur. Anestezik madde hymen ve vagen girişine zerk edilerek yapılır, kişi yalnızca anestezi sırasında iğnenin ilk batışını hisseder sonrasında ise ağrı duymaz, hasta işlem sırasında uyanık olur..

İşlem kesinlikle gizli tutulmakta ve hasta mahremiyetinize özen gösterilmektedir. Bu kesinlikle sizin tercihinizdir ve kimseyi ilgilendirmez. Ancak son olarak tabii ki tavsiyem evliliğinizi eğer mümkün ise yalan üzerine kurulmamasıdır. Ancak her şeye rağmen doğruların söylenmesi deli gibi aşık olduğunuz adamı ya da hayatınızı kaybetme noktasındaysanız ve size başka seçenek kalmıyorsa da tabii ki her konuda yardımcı olmamız gerekir. 


Sitemizde bulunan 0533 136 39 80 veya 0212 660 88 46 numaralı hatları arayarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Yada sitemizin sağ alt tarafında bulunan konuşma balonuna tıklayarak, kimlik bilgisi vermeden kalıcı ve geçici kızlık zarı dikim fiyatını, kızlık zarının nasıl dikildiği ve kızlık zarı dikimi ile ilgili tüm bilgileri canlı olarak öğrenebilirsiniz.

 

Kadın Sağlığı Hakkında Bilmek İstedikleriniz.

En Kapsamlı Kürtaj Bilgilendirme Sitesi

En Kapsamlı Genital Estetik Bilgilendirme Sitesi

kızlık zarı dikimi çeşitleri, kızlık zarı dikimi kaç çeşittir, geçici kızlık zarı, kalıcı kızlık zarı, flep yöntemiyle kızlık zarı, himenoplasti, kızlık zarı dikim çeşitleri, kızlık zarı dikimi yöntemleri, kızlık zarı dikim yöntemleri., nasıl kızlık zarı diktirilir, kızlık zarı dikimi izle, kızlık zarı diktirenler, kızlık zarı dikimi videosu, himenoplasti, Geçici kızlık zarı dikimi, kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü, kızlık zarı diktirme istanbul, kızlık zarı ameliyatı, İstanbul kızlık zarı dikimi, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı, Geçici Kızlık Zarı Diktirme, kalıcı kızlık zarı diktirenler, hasta yorumları, kızlık dikimi ameliyatı, kızlık zarı diktiren, geçici kızlık zarı dikimi istanbul, kalıcı kızlık zarı, ayşe konaç kızlık zarı dikimi, himenoplasti fiyatı, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık diktirme, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı, kızlık zarı diktirmek, kızlık zarı dikimi bakırköy, kızlık zarı diktirme operasyonu, lazerle kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı diktirenler, ayşe konaç uyar", kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları, ayşe konaç uyar, kızlık zarı diktiren var mı, kızlık zarı dikimi istanbul, kızlık zarı dikimi ücretleri, +ayşe +uyar, kızlık zarı dikimi istanbul fiyatları, kızlık diktirme ne kadar, +ayşe +konaç, kalıcı kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikimi en iyi doktor, kızlık zarı dikimi ameliyatı, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı diktirenler, kalıcı kızlık zarı diktirme, geçici kızlık zarı, kalıcı kızlık zarı dikimi istanbul, kızlık zarını diktirenler, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı diktirme fiyatı, kızlık zarı diktirme,Ayşe Konaç, Kızlık zarı diktirme İstanbul, kızlık zarını diktirenlerin yorumları, kalıcı flep yöntemi, Kızlık zarı diktirme fiyatları, kızlık zarı diktirme kaç para, kızlık zarı diktirme, en iyi kızlık zarı diken doktor, kızlık zarı diktirme yorumları, kızlık zarı dikilirse anlaşılır mı, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı, ayşe konaç yorumlar, kızlık zarı dikimi ücreti, kızlık zarı dikimi yorumlar, kizlik zarinin dikilmesi, kızlık zarı diktirme fiyatı, kızlık zarı diktiren var mı, kızlık zarını diktiren varmı, kızlık dikimi

AVRUPA GENİTAL ESTETİK BİLİMSEL KOMİTE ÜYESİ

AVRUPA KOZMETİK VAJİNAL CERRAHİ SERTİFİKASI


AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ÜYELİK BELGESİ


TÜRK ÜROJİNEKOLOJİ DERNEĞİ


 

GENİTAL ESTETİK

 Hakkında Bilmek İstediğiniz

 Her Şey Bu Sitede.

Online Bilgi Alın!

www.vagenestetigi.com

Siteye Git

 

KADIN SAĞLIĞI

 Bilmek İstediğiniz

 Doğrular ve Yanlışlar 

Her Şey Bu Sitede. 

Online Bilgi Alın!

www.drayse.com

Siteye Git

KÜRTAJ HAKKINDA

Bilmek İstediğiniz  

Her Şey Bu Sitede.

Online Bilgi Alın!

www.bayandoktor.net

Siteye Git